<strong>Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“</strong>

SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ IR AKTYVIŲ MOKYKLŲ GEROJI PATIRTIS

  • Paskelbta: 2026-06-11
  • Kategorija: Renginiai

Mūsų darželio atstovės dalyvavo nuotoliniame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų ir aktyvių mokyklų geroji patirtis 2026“, kurio tema – „Vaikų saugi skaitmeninė aplinka“.

Renginio tikslas buvo suburti sveikatą stiprinančias ir aktyvias mokyklas bendroms veikloms, skatinti vaikų saugius ir atsakingus ekranų bei interneto naudojimo įpročius, dalytis gerąja patirtimi ir ieškoti veiksmingų būdų stiprinti mokinių skaitmeninį raštingumą.

Renginyje pranešimą „Internetas. Galimybės ir grėsmės“ skaitė  logopedė, specialioji pedagogė Agnė ir mokytoja Vida. Pranešėjos pabrėžė saugaus elgesio internete svarbą, atsakingą naudojimąsi skaitmeninėmis technologijomis bei tėvų ir mokytojųvaidmenį ugdant vaikų skaitmeninę kultūrą.

Dalyvavimas renginyje suteikė galimybę pasidalyti sukaupta patirtimi, pasisemti naujų idėjų ir stiprinti bendradarbiavimą su kitomis Lietuvos mokyklomis, siekiant kurti saugesnę ir sveikesnę vaikų skaitmeninę aplinką.

Autorius:
Agne Dovalgaitė-Trumpelė

Nuotraukos:
Agne Dovalgaitė-Trumpelė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • DUK
  • Mokytojams
Naujienų archyvas